Ben Kimim

Ben Tuğrul Yıldırım. Modern kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi ve admin panelleri ile mobil uygulaması ve tasarımları yapıyorum.

Günümüz teknolojisinin gelişmesi bazen hayal gücümüzün ötesinde olabiliyor. Yazılım firmaları işlerini riske atmamak için gelişen teknolojiye ayak uydurmak yerine sizlere eski ama stabil kaynakları kullanarak hizmet sunarlar. Müşterilerin teknik bilgiye sahip olmadıklarını bildikleri için de en son teknoloji ile geliştiriyoruz derler. Ben freelance yazılım uzmanı olarak kullamakta olduğum web geliştirme teknik ve yazlımlarının her zaman en güncel ve etkin sürümlerini kullanırım. Aşağıda hangi web geliştirme teknolojilerini kullandığıma bakarak bunun ayırdına kolayca varabilirsiniz.

Ayrıca Youtube da yer alan Akademi Tuğrul kanalı ile web ve mobil uygulama geliştirmeyi öğretiyorum.

Play Video

Misyonum

Türkiye'nin en kaliteli, en hızlı ve kolay kullanılabilir responsive web sitelerini, kullanıcı dostu, görsel açıdan zengin mobil uygulamalarını müşterilerime sunmak en büyük önceliğimdir.

Vizyonum

Yazılım dünyasındaki değişimleri anbean takip ederek, yazılım projelerinin gelenekselleşen pratikler üzerine kurulmasını asla tasvip etmiyorum. Daima yenilikçi bakış açılarıyla daha güvenli daha modern ve dinamik çözümlerin müşterilerimize sunulmasını sağlıyorum.

Politika

Müşterilerimiz ile anlaşma gerçekleştikten sonra müşterilerimizin tüm kişisel ve kurumsal haklarını gözeten, kaliteli bir hizmet sunmak ana önceliğimizdir.