flutter web adaptasyon programı açıldı

Flutter web erken adaptasyon programı açıldı

Flutter için vizyonumuz her zaman her platformda güzel kullanıcı deneyimleri yaratmak için hızlı, üretken ve açık bir araç takımı sağlamak olmuştur. Mobil kullanımla, büyük ve küçük, binlerce uygulama için zaten kullanımda olan bir araç takımıyla başladık. Bu yıl Google I / O’da, web’deki Flutter desteğinin ilk önizlemesini duyurduk, geliştiricilerin web tarayıcısını hedeflemek için aynı becerileri ve kodu kullanmalarını sağladık ve çoktan ilgi çektik. Web’deki Flutter’ı deneyen ve bize geri bildirimde bulunan binlerce kişiye teşekkür ederiz.

Kevin Moore

Web desteğimizin üretim kalitesinde yayınlanmasına yaklaştıkça yeni bir geliştirme aşamasına geçtiğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bugün, web için Flutter’da ciddi bir şekilde kurulmaya hazır olan şirketler, tasarım ajansları ve yeni başlayanlar için özel bir program açıyoruz. İlk üretim dalgası Flutter web uygulamalarında bizimle doğrudan bağlantı kurmaya hazır olanlar için uygulamada sınırlı sayıda slot sahibiyiz.
Önümüzdeki altı ila on iki ay içinde web tabanlı bir Flutter deneyimini serbest bırakma planının yanı sıra, pazarlama ve lansman etkinliklerinde vitrin olarak yer almaya istekli olmanın yanı sıra, zorlayıcı bir senaryoya sahip adaylar arıyoruz. Herhangi bir ön izleme programı gibi, kaçınılmaz olarak yol boyunca zorlu kenarlar olacaktır, ancak karşılaştığınız engellerin üstesinden gelmek için destek ve erken erişim sağlamaya hazırız.
Kabul edilen katılımcılar öncelikli destek alacak ve projelerini Google / Flutter medyası ve etkinliklerinde vurgulama fırsatı bulacaklar.
Nasıl başvurulur
Formu doldurarak değerlendirmek için başvurunuz. Nitelikli başvuruları şimdiden Ağustos ayının sonuna kadar kabul edeceğiz.
Flutter’ın web desteği ile ilgili daha fazla bilgiyi flutter.dev/web adresinde bulabilirsiniz. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!